MUSEUM01 - interaktywne ekspozycje

W naszej pracy wykorzystujemy wiele technologi dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować projekt za pomocą optymalnych narzędzi. 

OPIS
Interaktywna ekspozycja w Górskim Centrum – Korona Ziemi pozwala wszystkim zwiedzającym przeżyć niesamowitą przygodę, wędrując po górskich szczytach wśród elity polskich górali, alpinistów i himalistów.
 
Każdy może wyruszyć w ekscytującą podróż, zdobywając wiedzę i osiągając szczyty, tworząc tzw. Koronę Ziemi. Nasze technologie umożliwiają odwiedzającym interakcję z prezentowanymi eksponatami i aktywnie uczestniczą w zwiedzaniu. Oferujemy systemy wzbogacające sale muzealne o nowe instalacje zawierające treści multimedialne, takie jak filmy, dźwięki, teksty i obrazy, które są wyświetlane w odpowiednich eksponatach.
 
Dzięki najnowszym technologiom, takim jak Beacon, tabele multimedialne, projektory i aparaty fotograficzne, tworzymy dedykowane treści, quizy i gry, dostosowane do odpowiednich przedziałów wiekowych.
 
Interaktywne ekspozycje zostały przeniesione z Centrum Korony Ziemi w Zawoi  do  Śląskiego Wesołego Miasteczka – Legendia.
 
UŻYTE TECHNOLOGIE

Języki programowania:
Java 8, Python3, JavaScript, HTML, CSS, SQL
Narzędzia:
IntelliJ, Maven, Linux/Bash, GIT, Gitlab/Pipilne, npm, pip, nvm, gulp
Technologie:
Spring( Boot, JPA, MVC, WEb, Context, ORM, Secuirty OAuth2 ), HIbernate, JUnit 5, Mockito, Swagger, Selenium, Logback, Flyway, RESTful API, JSon,
Flask, Ractive.js
Infrastrktura:
AWS (Elastic Beanstalk, API Gatway, CloudWatch), PostgreSQL
Metodyki zarządzania projektem:
SCRUM, TDD, Clean Code

ZOBACZ INNE REALIZACJE
estate1 - system do zarządzania sprzedażą w biurze dewelopera
Estate01 - system sprzedaży dla deweloperów
racelog system dla ligi sportowej
Racelog - system zarządzania ligą sportową
Discovercracow - system dla branży turystycznej