RACELOG - system zarządzania ligą sportową

W naszej pracy wykorzystujemy wiele technologi dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować projekt za pomocą optymalnych narzędzi. 

OPIS

Racelog to system zarządzania ligą sportową stworzony dla Ligi Biegów Górskich. Liga powstała w 2007 roku. Jej pomysłodawca stworzył system, który klasyfikuje biegaczy górskich biorących udział w zawodach. Punktacja była prowadzona pół automatycznie przez ręczne wpisywanie wyników z każdej imprezy do arkusza Excel.

Na początku do klasyfikacji Ligi zaliczało się około 50 imprez biegowych. W 2018 roku było ich już około 250. Ręczny system wprowadzania i podliczania wyników stał się bardzo pracochłonny, generował duże prawdopodobieństwo pomyłki a wyniki z Ligi były pokazywane w mało atrakcyjny sposób w arkuszu Excel. Aby Liga mogła się nadal rozwijać konieczne było stworzenie automatycznego systemu podliczania punktacji oraz wyświetlania wyników w sposób atrakcyjny i przystępny dla jej uczestników.

Prace podzielibyśmy na dwa etapy. Pierwszy to stworzenie podstawowych funkcji dla konta administratora, takich jak: importowanie pliku z wynikami,  automatyczne podliczanie punktacji, obsługa błędów i wyjątków, przygotowanie frontu.
Drugi etap, który nadal jest w trakcie realizacji to stworzenie kont użytkowników gdzie każda zarejestrowana osoba będzie mogła śledzić swoje wyniki, będzie miała dostęp do rozbudowanych statystyk, będzie mogła planować swoje starty oraz rywalizować z wybranymi zawodnikami.

racelog system dla ligi sportowej
UŻYTE TECHNOLOGIE

Języki programowania:
Java 8, Python3, JavaScript, HTML, CSS, SQL
Narzędzia:
IntelliJ, Maven, Linux/Bash, GIT, Gitlab/Pipilne, npm, pip, nvm, gulp
Technologie:
Spring( Boot, JPA, MVC, WEb, Context, ORM, Secuirty OAuth2 ), HIbernate, JUnit 5, Mockito, Swagger, Selenium, Logback, Flyway, RESTful API, JSon,
Flask, Ractive.js
Infrastrktura:
AWS (Elastic Beanstalk, API Gatway, CloudWatch), PostgreSQL
Metodyki zarządzania projektem:
SCRUM, TDD, Clean Code

ZOBACZ INNE REALIZACJE
estate1 - system do zarządzania sprzedażą w biurze dewelopera
Estate01 - system sprzedaży dla deweloperów
Ekspozycje multimedialne
Museum01 - interaktywne ekspozycje
Discovercracow - system dla branży turystycznej